WITAMY WSZYSTKICH CZYTELNIKÓW

bip_logo_pomn1_grad.jpg

logo_fb_210.jpg
Biblioteka w Ochotnicy Dolnej

logo_fb_210.jpg
Biblioteka w Ochotnicy Górnej

logo_fb_210.jpg
Biblioteka w Tylmanowej

sowwwa_pnowotarski_210.jpg

sowwwa_pnowotarski_210.jpg

logo_KiDN.jpg

"Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych"

bn_logo_210.jpg

bn_nprcz_210.jpg

wbiblpl_210.jpg

Kraszewski.jpg

Zakup sprzętu komputerowego dofinansowany
przez Instytut Książki w ramach Programu
„Kraszewski. Komputery dla bibliotek 2017”

Statystyki strony

  • Liczba odsłon:451,312
  • Liczba wejść:17,993

    Organizatorem Konkursu byli Gminna Biblioteka Publiczna oraz Wiejski Ośrodek Kultury w Ochotnicy Dolnej.

    Oceniając wzięliśmy pod uwagę:

    • umiejętności wokalne
    • poziom wykonania
    • ogólny wyraz artystyczny i zaangażowanie (ruch sceniczny, strój)

    Jurorami tegorocznego konkursu byli:
    Pani Agata Chlipała
    Pan Piotr Matusiewicz

    Konkurs odbył się w trzech kategoriach

    KATEGORIA I
    dzieci od klasy I do III
    1. Natalia Groń – „11 listopada”
    2. Kinga Nogawka – „Moja Warszawa”
    3. Paulina Czajka – „Polskie krajobrazy”
    4. Maja Jagieła - „Płynie Wisła płynie”
    5. Joanna Jagieła – „Wojenko, wojenko”

    Kategoria II
    dzieci od klasy IV do VI
    1. Natalia Chryczyk – „Ojczyzno ma”
    2. Aleksandra Chlebek – „Jak długo na Wawelu”
    3. Michał Brzeźny – „Płynie Wisła płynie”
    4. Sebastian Chlipała - „Przybyli Ułani pod okienko”

    KATEGORIA III
    młodzież gimnazjalna
    1. Justyna Jagieła – „Przybyli Ułani pod okienko”
    2. Aneta Chrobak – „Wojenko, wojenko”
    3. Katarzyna Chrobak – „Maszerują strzelcy, maszerują”

    Zwycięzcami konkursu zostali:
    Kategoria I
    I miejsce - Kinga Nogawka – „Moja Warszawa”
    II miejsce - Natalia Groń – „11 listopada”
    III miejsce - Paulina Czajka – „Polskie krajobrazy”
    Kategoria II
    I miejsce - Aleksandra Chlebek – „Jak długo na Wawelu”
    II miejsce - Michał Brzeźny – „Płynie Wisła płynie”
    III miejsce - Natalia Chryczyk – „Ojczyzno ma”
    Kategoria III
    I miejsce - Aneta Chrobak – „Wojenko, wojenko”
    II miejsce - Justyna Jagieła – „Przybyli Ułani pod okienko”
    III miejsce Katarzyna Chrobak – „Maszerują strzelcy, maszerują”

    Dziękujemy wszystkim wykonawcom oraz opiekunom, którzy włożyli wkład w przygotowanie dzieci i młodzież do konkursu.

    Galeria: