WITAMY WSZYSTKICH CZYTELNIKÓW

bip_logo_pomn1_grad.jpg

logo_fb_210.jpg
Biblioteka w Ochotnicy Dolnej

logo_fb_210.jpg
Biblioteka w Ochotnicy Górnej

logo_fb_210.jpg
Biblioteka w Tylmanowej

sowwwa_pnowotarski_210.jpg

sowwwa_pnowotarski_210.jpg

logo_KiDN.jpg

"Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych"

bn_logo_210.jpg

bn_nprcz_210.jpg

wbiblpl_210.jpg

Kraszewski.jpg

Zakup sprzętu komputerowego dofinansowany
przez Instytut Książki w ramach Programu
„Kraszewski. Komputery dla bibliotek 2017”

Statystyki strony

 • Liczba odsłon:459,632
 • Liczba wejść:18,592

  W ramach XVIII Małopolskich Dni Książki 24 i 26 kwietnia 2019 roku Bibliotekę Publiczą w Tylmanowej odwiedziły dzieci.

  24 kwietnia podczas naszych środowych popołudni dzieci wykazały się talentami artystycznymi, malując  róże, które ozdobiły naszą biblioteczną gazetkę. Nie zabrakło również czytania książek, zabaw i malowania Pusheenów, które jak co tydzień umilają dzieciom czas.

  26 kwietnia Bibliotekę odwiedziły uczniowie  klasy pierwszej z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego im. mjra Henryka Sucharskiego w Tylmanowej wraz z wychowawcą.

  Podczas spotkania dzieci dowiedziały się czym tak naprawdę jest Święto Książki oraz co to są prawa autorskie. Wspólnie głośno czytaliśmy bajki i rozmawialiśmy o tym, która z baśniowych postaci jest naszą ulubioną. Nie zabrakło również tematów dotyczących przyrody i ochrony środowiska. Dyskutowaliśmy dlaczego ważne jest zbieranie i segregowanie śmieci oraz wymienialiśmy zwierzęta i rośliny pod ochroną, które znajdują się na naszym terenie. Na zakończenie wykonaliśmy zakładki z różą, które dzieci zabrały ze sobą do domu.

  Tekst: Alina Młynarczyk

  Galeria: