WITAMY WSZYSTKICH CZYTELNIKÓW

bip_logo_pomn1_grad.jpg

logo_fb_210.jpg
Biblioteka w Ochotnicy Dolnej

logo_fb_210.jpg
Biblioteka w Ochotnicy Górnej

logo_fb_210.jpg
Biblioteka w Tylmanowej

sowwwa_pnowotarski_210.jpg

sowwwa_pnowotarski_210.jpg

logo_KiDN.jpg

"Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych"

bn_logo_210.jpg

bn_nprcz_210.jpg

wbiblpl_210.jpg

Kraszewski.jpg

Zakup sprzętu komputerowego dofinansowany
przez Instytut Książki w ramach Programu
„Kraszewski. Komputery dla bibliotek 2017”

Statystyki strony

 • Liczba odsłon:493,968
 • Liczba wejść:21,114

  W dniu 7 czerwca o godzinie 10:00 odbyła się ogólnopolska akcja pobijania rekordu w czytaniu JAK NIE CZYTAM, JAK CZYTAM. W poprzedniej edycji wspólnie czytały książki 405 433 osoby! Również w naszej gminie wspólnie czytaliśmy w bibliotekach, na boiskach oraz w salach gimnastycznych. Łącznie było nas 389 osób.

  Ideą akcji jest, aby dać uczniom okazję do poczytania sobie w gronie koleżanek i kolegów, w miłych okolicznościach. Głównym celem jest budowanie pozytywnego wizerunku książki, tak by czytanie kojarzyło się z czymś przyjemnym, z wolnym czasem i rozrywką. Akcja ma zachęcić tych uczniów, którzy wciąż traktują czytanie jako przykry obowiązek.

  Do biblioteki przyłączyły się szkoły podstawowe: im. Marii Konopnickiej w Ochotnicy Górnej, im. ks. prof. J. Tischnera w Ochotnicy Dolnej - Skrodne, oraz im. mjra Henryka Sucharskiego w Tylmanowej.

  Dziękujemy za przyłączenie się i zapraszamy do obejrzenia fotorelacji :-)

   

   

  Galeria: