WITAMY WSZYSTKICH CZYTELNIKÓW

bip_logo_pomn1_grad.jpg

logo_fb_210.jpg
Biblioteka w Ochotnicy Dolnej

logo_fb_210.jpg
Biblioteka w Ochotnicy Górnej

logo_fb_210.jpg
Biblioteka w Tylmanowej

sowwwa_pnowotarski_210.jpg

sowwwa_pnowotarski_210.jpg

logo_KiDN.jpg

"Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych"

bn_logo_210.jpg

bn_nprcz_210.jpg

wbiblpl_210.jpg

Kraszewski.jpg

Zakup sprzętu komputerowego dofinansowany
przez Instytut Książki w ramach Programu
„Kraszewski. Komputery dla bibliotek 2017”

Statystyki strony

  • Liczba odsłon:459,513
  • Liczba wejść:18,592

    W dniu 16 października 2019 roku Gminna Biblioteka Publiczna zorganizowała spotkania autorskie w szkole podstawowej w Ochotnicy Górnej oraz w szkole podstawowej w Ochotnicy Dolnej – Skrodne. Prowadzącym spotkania był Paweł Kopijer – z jednej strony przedsiębiorca, menedżer oraz znany ekspert w zarządzaniu rozwojem ludzi w organizacji, będący wykładowcą wielu uczelni i prelegentem na setkach konferencji, a z drugiej jednocześnie człowiek kultury. Autor zachęcał młodzież do częstszego sięgania po książki, do zobaczenia w czytaniu źródła dla pasji, do rozwoju własnej kreatywności i pomysłowości.

    Pan Paweł po przedstawieniu ciekawej prezentacji zaprosił uczestników do krótkiej zabawy w grupach, a następnie do udziału w ogólnopolskim konkursie, gdzie w zespołach mają możliwość sami tworzyć niezwykłe pomysły na grę planszową „Magia Dwuświata”. Autor opowiedział o swoim debiucie powieści fantasy pt. „Mrok we krwi”. Przekonywał młodzież, że to właśnie czytanie książek, szczególnie fantastycznych, jest doskonałym motorem dla rozwoju wyobraźni. Ustawiczne obcowanie z fantastyką pozwala stawiać śmiałe tezy, wybiegać umysłem w przyszłość jutra, która w obecnych czasach szybko staje się dniem dzisiejszym. 

    Na zakończenie spotkania można było zakupić książkę z autografem autora oraz zrobić pamiątkowe zdjęcie.

    Galeria: