WITAMY WSZYSTKICH CZYTELNIKÓW

bip_logo_pomn1_grad.jpg

logo_fb_210.jpg
Biblioteka w Ochotnicy Dolnej

logo_fb_210.jpg
Biblioteka w Ochotnicy Górnej

logo_fb_210.jpg
Biblioteka w Tylmanowej

sowwwa_pnowotarski_210.jpg

sowwwa_pnowotarski_210.jpg

logo_KiDN.jpg

"Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych"

bn_logo_210.jpg

bn_nprcz_210.jpg

wbiblpl_210.jpg

Kraszewski.jpg

Zakup sprzętu komputerowego dofinansowany
przez Instytut Książki w ramach Programu
„Kraszewski. Komputery dla bibliotek 2017”

Statystyki strony

 • Liczba odsłon:459,551
 • Liczba wejść:18,592

  W dniu 9 marca w WOK w Ochotnicy Dolnej odbył się Dzień Kobiet zorganizowany przez Gminną Bibliotekę Publiczną oraz Wiejski Ośrodek Kultury. Spotkanie rozpoczęło się od przezabawnego przedstawienia pn. „Kobieta zmienną jest” w wykonaniu kabaretu EWG z Doruchowa. Po tak humorystycznym występie Zastępca Wójta pan Krzysztof Jurkowski wręczył nagrody książkowe Najaktywniejszym Czytelniczkom w 2019 roku. Następnie panie z przyjemnością poddały się zabiegom pielęgnacyjnym, przeprowadzanym przez panią Beatę Sikora. Wiele pań z ochotą skorzystało z fachowej porady jak dbać o cerę oraz z komputerowej analizy skóry, którą przeprowadziła pani Bożena Jachymiak. Chętnych nie zabrakło też do nauki wykonywania pięknych i misternych kwiatów z krepiny i bibuły, a cierpliwie uczyła tego pani Władysława Kurzeja.

  Podczas spotkania rozlosowano wiele atrakcyjnych nagród, które ufundowały: Beata Sikora, Agata Groń, Bożena Jachymiak, Lucyna Bochnak, Justyna Chlipała, Mariola Syjud, Magdalena Czajka, Renata Stec. Poczęstunek ufundował Marcin Rusnak - Cukiernia Rusnak.

  Za wszystkie fanty i słodkości bardzo dziękujemy.

  Wszystkim Paniom dziękujemy za przybycie i przesympatyczną atmosferę i życzymy wszystkiego co najlepsze i najpiękniejsze.

  Galeria: