WITAMY WSZYSTKICH CZYTELNIKÓW

bip_logo_pomn1_grad.jpg

logo_fb_210.jpg
Biblioteka w Ochotnicy Dolnej

logo_fb_210.jpg
Biblioteka w Ochotnicy Górnej

logo_fb_210.jpg
Biblioteka w Tylmanowej

sowwwa_pnowotarski_210.jpg

sowwwa_pnowotarski_210.jpg

logo_KiDN.jpg

"Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych"

bn_logo_210.jpg

bn_nprcz_210.jpg

wbiblpl_210.jpg

Kraszewski.jpg

Zakup sprzętu komputerowego dofinansowany
przez Instytut Książki w ramach Programu
„Kraszewski. Komputery dla bibliotek 2017”

Statystyki strony

 • Liczba odsłon:451,310
 • Liczba wejść:17,993

  Szanowni Czytelnicy, GBP w Ochotnicy Dolnej zakupiła w ramach Programu Wieloletniego "Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa" Priorytet 1 - Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych, kody dostępu do ebooków w Legimi, gdzie można wybierać spośród 50 000 książek.

  W przypadku osób, które jeszcze nie korzystały z Legimi, system po wpisaniu otrzymanego kodu dostępu będzie prosił o utworzenie konta czytelniczego na tym portalu. Następnie będzie można wybrać typ urządzenia na którym będą wyświetlane e-booki i pobrania/zainstalowania odpowiedniego oprogramowania /aplikacji.

  Do wyboru są następujące urządzenia: komputer (stacjonarny lub laptop), tablet, czytnik ebooków oraz smartfon.

  Jednym kodem można powiązać  (i dzięki temu czytać równolegle) dwa urządzenia. Nie mogą być to urządzenia tego samego typu (np. dwa tablety), muszą być to pary mieszane (np. tablet i czytnik).

  Od momentu aktywacji kodu użytkownik ma dostęp do zasobu przez 30 dni. Potem dostęp należy przedłużyć kolejnym kodem na następny miesiąc (nie oznacza to, że muszą je otrzymywać te same osoby).

  Kody można aktywować tylko i wyłącznie na podstronie: https://www.legimi.pl/rajska/

  Zapraszamy po kody do naszych bibliotek!

  Zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.

   

   

  Galeria: