WITAMY WSZYSTKICH CZYTELNIKÓW

bip_logo_pomn1_grad.jpg

logo_fb_210.jpg
Biblioteka w Ochotnicy Dolnej

logo_fb_210.jpg
Biblioteka w Ochotnicy Górnej

logo_fb_210.jpg
Biblioteka w Tylmanowej

sowwwa_pnowotarski_210.jpg

sowwwa_pnowotarski_210.jpg

logo_KiDN.jpg

"Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych"

bn_logo_210.jpg

bn_nprcz_210.jpg

wbiblpl_210.jpg

Kraszewski.jpg

Zakup sprzętu komputerowego dofinansowany
przez Instytut Książki w ramach Programu
„Kraszewski. Komputery dla bibliotek 2017”

Statystyki strony

  • Liczba odsłon:459,562
  • Liczba wejść:18,592

    W styczniu 2018 roku w naszych bibliotekach rozstrzygnięto konkurs na Najaktywniejszego Czytelnika w 2017 roku.

    W Ochotnicy Dolnej nagrodzeni zostali: Amelia Luberda 179, Anna Urbaniak 151, Joanna Rusnarczyk 125, Karolina Luberda 111, Oliwia Nowogórska 94, Joanna Urbaniak 94, Julia Rusnarczyk 67, Jakub Krzyśko 55, Karolina Chrobak 55, Ewa Chrobak 52, Wiktoria Zasadni 48, Mateusz Nowogórski 47, Zuzanna Chrobak 42. Alina Młynarczyk 187, Jan Jagieła 140, Beata Nogawka 98, Teresa Kęska 95, Maria Podgórska 93, Elżbieta Groń 79, Aleksandra Fisiorek 65, Irena Luberda 58, Sabina Chlipała 50, Janina Faltyn 47.

    W Ochotnicy Górnej nagrodzeni zostali: Maciej Królczyk 285, Sylwia Chlebek 36, Helena Błachut 37, Wojtek Błachut 36, Magdalena Szlaga 31, Sebastian Szlaga 23, Halina Błachut, Elżbieta Szlaga, Stanisław Jamiński, Beata Stryczek-Gumienna, Lucyna Rusnak, Kunegunda Rusnak, Józefa Chlipała, Teresa Czajka, Daniel Szlaga, Monika Faltyn, Anna Urbaniak, Franciszek Jurkowski, Maria Zbozień, Teresa Faltyn, Zenona Schindler.

    W Tylmanowej nagrodzeni zostali: Krupa Wojtuś 96, Tabor Roman 76, Kozielec Barbara/Kozielce 68, Kozielec Barbara/Łęg Górny 61, Ziemianek Salomea 46, Piszczek Danuta 39, Hebda Marysia 36, Chlipała Agata 35, Warzecha Mateusz 35, Piszczek Aleksandra 35, Wojtaszek Jowita, Adamczyk Justyna, Wrona Weronika, Wrona Barbara, Piszczek Kalina, Ligas Stanisława, Turek Anna, Wrona Urszula, Majerczyk Anna, Klag Gabriela.

    Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i zapraszamy po odbiór nagród!

    Galeria: