WITAMY WSZYSTKICH CZYTELNIKÓW

bip_logo_pomn1_grad.jpg

logo_fb_210.jpg
Biblioteka w Ochotnicy Dolnej

logo_fb_210.jpg
Biblioteka w Ochotnicy Górnej

logo_fb_210.jpg
Biblioteka w Tylmanowej

sowwwa_pnowotarski_210.jpg

sowwwa_pnowotarski_210.jpg

logo_KiDN.jpg

"Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych"

bn_logo_210.jpg

bn_nprcz_210.jpg

wbiblpl_210.jpg

Kraszewski.jpg

Zakup sprzętu komputerowego dofinansowany
przez Instytut Książki w ramach Programu
„Kraszewski. Komputery dla bibliotek 2017”

Statystyki strony

  • Liczba odsłon:493,980
  • Liczba wejść:21,114

    W dniu 20 marca 2019 roku Gminna Biblioteka Publiczna w Ochotnicy Dolnej zorganizowała spotkanie autorskie pt. „Wiosna z książką w bibliotece” z zaprzyjaźnionym już z naszą gminą Andrzejem Grabowskim Kawalerem Orderu Uśmiechu, znanym pisarzem, autorem kilkudziesięciu książek dla dzieci i młodzieży, opowiadań dla dorosłych, tomików poezji wyróżnionych nagrodami literackimi w Gdańsku, Warszawie i Paryżu, autora licznych fraszek, satyr, felietonów, humoresek, programów kabaretowych, widowisk scenicznych.

    Tym razem pan Andrzej gościł w Szkole Podstawowej im. ks. prof. J. Tischnera w Ochotnicy Dolnej. Kolejny raz za jego pośrednictwem uczniowie przenieśli się w świat fantazji. Autor z pasją opowiadał o swym bogatym dorobku pisarskim oraz o licznych podróżach. Pisarz przekazał wiele cennych życiowych spostrzeżeń, namawiał do realizowania swoich marzeń i chętnie odpowiadał na liczne pytania młodzieży. Spotkanie przebiegło w przyjaznej i humorystycznej atmosferze. Na zakończenie pan Grabowski dokonywał wpisów do pamiętników oraz do zakupionych książek.

    Galeria: